mayevski: (alice and cat)
[personal profile] mayevski
Доброго дня. Оскільки читачі приходять і на щось очікують (а не отримавши, йдуть), вирішив зібрати тут трохи інформації, що допоможе читачам зорієнтуватись в цьому блозі.

Q.: Ти що за хрін з бугра?
A.: І зовсім не з бугра ...

Q.: А чим ти в житті займаєшся?
A.: Працюю (сюрприз-сюрприз).

Q.: Про що пишеш?
A.: Про все, що потрапляє до уваги і що, як я вважаю, може бути цікавим і корисним іншим людям. Пусті балачки не люблю, рівно як самокопання і емоційний екзгібіціонізм. Тому метою і тематикою блогу є спроба принести користь розумним людям. Наскільки це вдається зробити, вам видніше.

Q.: Що б в тебе почитати?
A.: Все, що пишеться, так чи інакше придатне і бува навіть корисне для читання сторонніми особами. Крім того, що з тегом Personal - ці записи ведуться більше для мене (на пам'ять), але щоб краще писалося, я роблю їх публічними. Окремо рекомендую цей запис.

Q.: Хочу у друзі!
A.: В LiveJournal недопрацьована ідеологія друзів. Вони виконують одночасно кілька функцій: можливість читати записи друзів в стрічці, можливість показувати стрічку друзів іншим людям і можливість відкривати друзям певні записи. Вочевидь, ці функції ортогональні одна одній, і було б непогано мати різні переліки / групи людей для цих цілей. Але є тільки одна, це ті друзі, яких ми маємо.
Тому в мене підхід до цього питання трохи ускладнений: оскільки я стрічку друзів таки читаю, і роблю це регулярно, то я хочу бачити там те, що цікаво мені самому і що, як я думаю, буде цікаво та корисно іншим людям. Тому в друзі я додаю або тих, кого сам почитав і вирішив додати, або тих людей, хто (а) додав мене в друзі, (б) написав щось путнє в коментарях до моїх записів, і (в) чиї журнали я міг би порекомендувати іншим людям (це зокрема вимагає відсутності мату в журналі, принаймні до кату). Якщо цих критеріїв не дотримано, я можу читати ваш журнал через RSS, писати коментарі, але в свої друзі я ваш журнал не включу просто щоб дотримуватись основної концепції моєї стрічки друзів.
Якщо ви додаєте мене в друзі, я швидше за все читати ваш журнал не піду просто тому, що в мене вимкнені повідомлення про додавання/прибирання друзів. Але якщо ви відмітились в коментарях, то я обов'язково зазирну в ваш журнал. Тому, якщо хочете, щоб я теж вас додав в друзі, залишайте коментарі в записах, що є для вас цікавими.

Якщо є інші питання, ставте в коментарях.

November 2014

M T W T F S S
     12
3456789
101112 13141516
171819202122 23
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated 20 Sep 2017 09:26
Powered by Dreamwidth Studios